0.8 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Викторија го објави голиот задник на Дејвид Бекам

Најчитани вести

Модната креаторка Викторија Бекам неретко објавува фотографии на социјалните мрежи од семејството или луксузниот дом во Англија. Овој пат го објави голиот задник на славниот фудбалер, додека тој лебди во базенот со спуштени гаќи.

Поради оваа слика фановите се поделени во коментарите, за едни гол газ на Бекам се упер идеја, за други пак ова не и требало на анекогашната пејачка на „Спајс Грлс“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com