Home » Викторија Бекам со голи гради пред 30 години почнувала кариера

Викторија Бекам со голи гради пред 30 години почнувала кариера

by Журнал.мк

Викторија Бекам, поранешна пејачка и членка на групата „Спајс грлс“, низ годините го промени стилот. Но, и понатаму е влијателна модна икона, дизајнерка која секогаш привлекува внимание каде и да се појави. Глобалната мрежа е преполна со нејзини фотографии, но ретко може да се види како таа  изгледала пред три децении. Според некои медиуми, таа со фотосесии ја започнала својата кариера, како модел, а потоа почнала да се бави со пеење.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More