-9.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

Викторија Бекам објави разголена фотографија од Дејвид

Најчитани вести

Дизајнерката и пејачка Вкторија Бекам крена многу прашина со последната фотографија на Инстаграм.

Таа го објави својот сопруг Дејвид Бекам кој лежи во базен со спуштени гаќи.

-Среќна недела! Нема на што- стои во описот на фотографијата која собра над милион лајкови и голем број коментари.

„Еве како се урива Инстаграм“, „Фала ти Викторија“, „Те обожуваме жено“, „Каков поглед“, „Го цениме ова“, се дел од коментарите на фановите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com