20.8 C
Skopje
Tuesday, September 28, 2021

Викторија Бекам е кралица на стилот, но ОВА никој не го очекуваше!

Најчитани вести

Главната двојка Дејвид и Викторија Бекам важат за еден од најмоќните парови денес, а папараците ги фотографираа во Мајами, каде моментално се наоѓаат.

Дизајнерката и фудбалерот беа фотографирани при излегување, а инаку секогаш многу внимателната и елегантна Викторија имаше неочекувана несреќа, па сите забележаа еден детал.

Имено, Викторија речиси покажа премногу кога излегуваше од ресторанот каде вечераа; копчето на белата кошула што ја носеше беше откопчано, и се покажа дека таа не носи ништо под неа.

Ваков пропуст ретко се случува, а дежурните папараци не успеаја да пропуштат ништо.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com