32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Вики Миљковиќ славеше Свети Никола – половина српска естрада дојде во нејзиниот луксузен стан

Најчитани вести

Српската пејачка Вики Миљковиќ и нејзиниот сопруг Драган Ташковиќ Ташке славеа Свети Никола во новиот дом, односно луксузниот стан на Белград на вода.

Парот прославата за вселувањето во новиот дом ја споил со прославата за славата.

Меѓу гостите биле директорот на „Гранд“ продукција Саша Поповиќ со сопругата Сузана Јовановиќ,  пејачот Бобан Рајовиќ, пејачката Јана, но и Лепа Брена, која заслужила почесно место на чело на софрата.

Веселбата траела до доцна, а домаќинката атмосферата ја поделила со своите фанови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com