27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

(Видео) Објавена снимка како Боки 13 ги зема парите од Орце Камчев

Најчитани вести

Италијанскиот весник „La Verita“ објави видео на кое се гледа како Боки 13 и Зоки Кичеец со торба со пари излегуваат од домот на Орце Камчев. На видеото се гледа и како се бројат спакуваните пари.

Италијанскиот весник утрово обjави и дел од разговорот меѓу Орце Камчев и Бoки 13, на кое тој му објаснува на Камчев дека понеделник, најдоцна вторник ќе биде ослободен.

„Катица нема да употреби вонредни правни лекови за да одолговлекува, понеделник вторник вие сте слободен“, му вели Боки 13 на Орце Камчев.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com