Home » (ВИДЕО) Маја Беровиќ провокативна во новиот албум „Милион“

(ВИДЕО) Маја Беровиќ провокативна во новиот албум „Милион“

by Lina Muslija

После тригодишна пауза, музичката ѕвезда Маја Беровиќ го објави новиот албум кој симболично е наречен „Милион“.

Пејачката објави и неколку спотови за новите песни, а во еден од нив таа се појавува во доста провокативна облека.

Имено, таа носи „сребрен“ проѕирне комбинизон под кој се гледаат нејзините голи гради…

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More