14.8 C
Skopje
Tuesday, September 21, 2021

Видео: Лејди Гага со заводливо излегување од базен го покажа своето секси тело

Најчитани вести

Лејди Гага обој пат ги изненади фановите со видео на кое облечена во портокалово бикини заводливоизлегува од базен покажувајќи го нејзиното сексапилно тело.

„Прекрасна си“; „Вистинска сирена“, се само дел од коментарите на фановите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com