-1.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

(ВИДЕО) Излезе трејлерот за „Барби“

Најчитани вести

Излезе првиот трејлер за долгоочекуваниот филм „Барби“. Се уште малку е познато за филмот во кој улогата на култната кукла ја има Марго Роби, а како нејзиното момче Кен се појавува Рајан Гослинг.

Актерот Сим Лиу кој е дел од екипата во филмот, истакнал дека неговиот агент рекол дека сценариото е едно од најдобрите кои некогаш ги прочитал.

-Буквално рече: „Ако би можел да ја ставам кариерата на било кое сценарио, тогаш тоа е она за „Барби“, вели Лиу кој додава дека филмот е неверојатно единствен.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести