Home » (ВИДЕО+ФОТО) МНОГУМИНА НЕ ЈА САКААТ – НИКОЈ НЕ ЈА ЗНАЕ НЕЈЗИНАТА ТЕМНА ТАЈНА: Најубавата холивудска НАСМЕВКА денеска слави роденден, а овој СКАНДАЛ и го одбележа животот!

(ВИДЕО+ФОТО) МНОГУМИНА НЕ ЈА САКААТ – НИКОЈ НЕ ЈА ЗНАЕ НЕЈЗИНАТА ТЕМНА ТАЈНА: Најубавата холивудска НАСМЕВКА денеска слави роденден, а овој СКАНДАЛ и го одбележа животот!

by Журнал.мк

Познатата актерка Џулија Робертс, која ја носи ласкавата титула за најубава насмевка во Холивуд, денеска го слави својот 55-ти роденден, а малкумина знаат некои не толку убави детали од нејзиниот живот.

This image has an empty alt attribute; its file name is julija-roberts-zgodna-1-668x1024.jpg


Таа неодамна гостуваше во емисијата „Неделно утро“, а по тој повод откри што ја прави најсреќна во животот, но и некои други детали. Актерката, која важи за една од најуспешните во историјата на филмот, изјави дека нејзиниот сон бил да глуми, но дека тоа не и бил единствениот сон. На прашањето на водителката кои се нејзините други соништа, таа одговорила:
– Животот што го создадов со мојот сопруг, животот што го изградивме со нашите деца. Најдобро е кога на крајот од денот триумфално ќе им се вратам.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More