26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Веќе не се крие – Емина Јаховиќ фатена за рака со турскиот милијардер на прошетка

Најчитани вести

Популарната пејачка Емина Јаховиќ се разведе од својот сопруг Мустафа Сандал со кого има два сина.

Набргу по разводот се пишуваше дека Емина е во нова љубовна врска со турскиот милионер Садетин Саран.

Со оглед на тоа дека  Јаховиќ не сака многу да зборува за својот приватен живот,  на прашањата дали е се Садетин таа одговараше само дека е среќна и задоволна.

Сепак, деновиве во турските медиуми се појави фотографија како Емина фатена за рака со Садетин се шета низ Турција.

На овој начин потврди дека токму милијардерот е нејзина голема љубов./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com