16.8 C
Skopje
Tuesday, May 18, 2021

Веќе не е малото девојче од „Пинкови Ѕвездички” – Антониа Гиговска го запали Инстаграм

Најчитани вести

Антониа Гиговска не е веќе малото девојче со прекрасен глас од Пинкови Ѕвездички.

Антониа постави фотографии на Инстаграм на кои носи црвени хеланки врз кои облече црвено трико.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести