18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Вереникот на Џенифер Лопез „фатен“ во тајна врска со ријалити sвезда?!

Најчитани вести

Баш пред венчавката

Латино музичката дива, 51-годишната Џенифер Лопез и поранешната бејзбол суперѕвезда, шест години помладиот Алекс Родригез, требаше да стапат во брак уште минатата година, но ја одложија церемонијата поради пандемијата. Но, многу е можно тие дури и да не застанат пред олтарот поради наводната тајна врска што Алекс ја има со ријалити sвездата, 30-годишната Медисон ЛеКрој, која стана позната по колешката на Медисон од реалното шоу „Southern Charm“ која ги обвини дека се љубовниц. Името Медисон сега објави сè, а Алекс и таа се прогласија за „невини“.

Медисон ја прекина тишината и изјави дека Алекс и таа се слушале само по телефон и дека тие никогаш не се гледале и не се сретнале физички. „Ние сме само познаници. Никогаш физички не ја изневерил својата свршеница со мене“, рече таа, но не сакаше да зборува за природата на нивната врска, туку само рече дека тие имаат „невин“однос. Самохраната мајка на осумгодишниот син Хадсон објасни дека очигледно ѝ се доверила на „погрешна личност“, која блебетела така и многу брзо веста се проширила како „шумски пожар“.

„Сите овие работи се случија пред неколку години, но дури сега тие епизоди се прикажуваат на телевизија“, додаде Медисон. Таа не криеше дека е очајна. „Не знам што да правам. Се обидов да бидам што е можно тивка во медиумите, не сакам да му наштетам на неговото семејство или на моето. Дефинитивно сме невини во сето ова “, додаде таа, додека Алекс и неговата свршеница Џеј Ло се уште немаат коментирано за наводната афера.

Да потсетиме, за време на една епизода од реалното шоу што се емитуваше на 28 јануари, колешката Крег Коновер ја обвини Медисон за изневерување на нејзиното тогашно момче Остин Крол со поранешен играч на Мајами, кој е многу познат и верен, а тој опис одлично одговара на Алекс, кој слезе во историјата како бејзбол играч со најголема заработка досега.

Зборовите на Медисон во едно интервју не ги убедија фановите на Алекс и Џеј Ло. дека е невина низ целата приказна. Нагласувајќи дека Алекс никогаш физички не ја изневерил Џенифер, како да потенцира дека тој ја изневерил емоционално, што според многумина е уште полошо, можеше да се слушне во коментарите на обожавателите на социјалните мрежи. Од друга страна, извор близок на поранешната бејзбол sвезда рече дека „Алекс не ја познава Медисон, ниту пак некогаш ја запознал“.

За среќа на Алекс, ако се покаже дека навистина имал афера, тој сè уште нема потпишано предбрачен договор со Џенифер. Неодамна, американските медиуми напишаа дека нивната венчавка е одложена затоа што латино дивата го принудила да потпише „клаузула за неверство“. Во тој случај, ако ја изневери, ќе мора да и плати неверојатни 250 милиони долари! „Неговите адвокати инсистираат тој да се бори. Затоа односите во нивниот дом не се најдобри “, открил извор близок до славните свршеници во тоа време

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com