28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Велосипедист пренесен на клиника, изгубил контрола и паднал на патот кон Водно

Најчитани вести

Скопје, 7 август- Триесет и деветгодишен велосипедист синоќа изгубил контрола и паднал на локалниот пат Скопје – Водно.

МВР јави дека велосипедистот се здобил со тешки телесни повреди и му била укажана лекарска помош во комплексот клиники „Мајка Тереза“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com