Home » Велат, позгодна е од мајка ѝ: Целиот свет зборува за ќерката на Хајди Клум која во оскуден костим за капење ги поместува границите

Велат, позгодна е од мајка ѝ: Целиот свет зборува за ќерката на Хајди Клум која во оскуден костим за капење ги поместува границите

by Lina Muslija

Ќерката на познатата манекенка Хајди Клум тргнува по стапките на својата мајка и ги поместува границите. Додуша, Лени Клум не е толку храбра како Хајди, па не ја видовме топлес, сепак и во ова издание не можеше да остане незаблежана.

Младата манекенка Лени Клум и нејзиното момче Арис Рачевски уживаат на одмор на плажа во клубот Tviga Beach во Форте деи Марми, Италија. Младиот пар овие жешки летни денови ги поминува со семејството, а Лени на плажа носеше црвено бикини кое ја покажа нејзината совршена фигура.

Лени често истакнува дека Сил е нејзиниот вистински татко, а во 2018 година за прв пат го запознала својот биолошки татко, кој еднаш рекол: „Лени е моето биолошко дете, но тројцата се согласивме дека е подобро таа да порасне во семејството што го започнаа тие двајца“, мислејќи на Хајди Клум и Сил и додаде: „Како може да ми недостига дете кое никогаш не го гледам? Знам дека Лени не е лоша. Таа е дел од семејството на Сил, а Нејтан е дел од моето .

Со текот на времето, врската помеѓу Бријаторе и Лени станала подобра, а тоа го докажуваат бројни фотографии.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More