4.8 C
Skopje
Thursday, October 28, 2021

Ванеса Брајант со емотивна порака за роденденот на Коби

Најчитани вести

Ванеса Брајант објави фотографија на Инстаграм со нејзиниот покоен сопруг Коби Брајант, кој денеска ќе го славеше својот 43 -ти роденден доколку беше жив.

“Среќен роденден. Ќе те сакам засекогаш, вечна љубов”, напишала Ванеса во описот на фотографијата, додавајќи емотикон со скршено срце.

Нејзините следбеници во коментарите и порачале дека славниот кошаркар е се`на светот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com