8.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Вака се менуваше Ким Кардашијан во изминатава деценија

Најчитани вести

Не е тајна дека Ким е голема обожавателка на естетската хирургија, а некои експерти коментираат како ги сменила стандардите за убавина.

Таа е најпознатата старлета на светот, повеќе од 230 милиони обожаватели ја следат само на Instagram, а со години ги менува стандарди за убавина. Иако јавно зборуваше за естетските зафати, Ким, судејќи според коментарите, стана идеал за убавина, а многу девојки ширум светот одат во разни клиники држејќи ја нејзината фотографија во рацете. Но, таа не изгледала секогаш вака.

Сите верни обожаватели многу добро знаат дека старлетата е во центарот на вниманието повеќе од 14 години секој ден, а стотици камери ја следат секој чекор. Но, многумина заборавија како изгледаше Ким на почетокот на нејзината кариера, а сега атрактивната бринета реши да им ја „освежи“ меморијата.

На својот профил на Instagram, таа објави серија фотографии од минатото на кои можеме да видиме како се менувала најпопуларната Кардашијан со текот на времето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести