28.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

ВАКА ИЗГЛЕДА ПО САМО 12 ДЕНА ОД ПОРОДУВАЊЕТО?! Емили Ратајковски го збуни Светот – погледнете ја фотографијата! (ФОТО)

Најчитани вести

Моделот ја покажа фигурата!

Една од најплатените и најангажираните манекенки во Светот, Емили Ратајковски (29) неодамна се породи тајно и роди здраво момче.

Потоа ги информираше сите со фотографија од нејзиниот син Силвестер Аполо, а сега го шокираше целиот Свет покажувајќи ја својата фигура 12 дена по породувањето.

Додека позираше во гардероба од нејзината нова колекција, Емили ја откопча свилената кошула и го покажа тесниот струк и рамен стомак.

„Зар не само што се породи?“, „Како? Па, само што се породи“, „Сигурно се шегувап“, „Не може да изгледаш вака веднаш по породувањето“, се само дел од коментарите

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести