-3.2 C
Skopje
Wednesday, January 19, 2022

Вака изгледа постарата сестрата на Џенифер Лопез која не се појавува во јавност

Најчитани вести

Латино-дивата Џенифер Лопез ја има постарата сестра Лесли, која ретко ја покажува во јавност и која работи како професор по музика во Бронкс, Њујорк.

Имено, додека нејзината помлада сестра, 50-годишната Линда, почесто се појавува на црвениот тепих и работи како позната новинарка, нејзината постара сестра Лесли претпочита да остане настрана од љубопитната јавност и работи како професорка по музика во училиште во Бронкс.

Исклучок направила само кога нејзината ќерка Бренда се прогласила за трансродова личност, нешто што го објави и Џенифер.

Ова е Брендан, постарото дете на сестра ми Лесли, и го претставуваше своето училиште на конференцијата #globalyoungleaders во Вашингтон. Не можам да бидам повеќе горда на него, Брендан е силен и вистински лидер во семејството. Те сака тетка Џен“, напиша во една од објавите тогаш Џенифер.

Покрај Линда и Лесли, Џенифер има и двајца браќа и сите заедно се појавија во шоуто на Опра Винфри во 2002 година, а потоа признаа дека навистина не сакаат да зборуваат за Џенифер во јавноста.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com