17.8 C
Skopje
Sunday, July 25, 2021

Вака изгледа дом кога дизајнира модната икона Кејт Мос

Најчитани вести

Се наоѓа во приватна шума и во близина на платформата за слетување на хеликоптер, споменатиот имот е обележан од бројни објекти.

Име Бархаус и 90 минути од Лондон, денес се изнајмува по цена помеѓу 88 и 220 илјади неделно. Познатиот 47-годишен модел, кој има свој имот на англиски производи, заедно со бројни други познати личности во 2015 година, работел на дизајнот на ентериерот на наведениот имот. Во тоа време, таа го гледаше имотот како совршено бегство од градската врева и модните писти. Со британскиот дизајн Studio Yoo создаде декор кој вклучува врамени слики од неа сама.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести