7.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Вака денес изгледа главниот негативец од ТИТАНИК: Неверојатна трансформација – по една работа е сѐуште препознатлив!

Најчитани вести

Покрај Кејт Винслет и Леонард Ди Каприо, една од најзначајните улоги во филмот „Титаник“ ја играше актерот Били Зејн, кој го толкуваше ликот на милијардерот Каледон Хокли, кој беше верен со Роуз во филмот.

Актерот во оваа реализација беше многу убав, впечатлив и остави впечаток на неодолив човек, а многумина беа изненадени од тоа како изгледа сега.

Бил активен на социјалните мрежи, каде често објавувал свои фотографии, а она што сите го забележале е дека актерот пуштил брада, но ја задржал препознатливата насмевка на која сите се сеќаваат, иако поминаа повеќе од 20 години од снимањето на „Титаник“ .

Еве како изгледа актерот сега:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com