1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Важи за една од најатрактивните пејачки, а вака изгледа Наташа Беквалац без грам шминка

Најчитани вести

Важи за една од најатрактивните пејачки, а вака изгледа Наташа Беквалац без грам шминка

Наташа Беквалац моментално се одмара на Миконос, а од таму сподели неколку фотографии со кои ги израдува фановите.

Атрактивната пејачка се пофали дека изгледа како да има 22 години и со својот коментар ги насмеа фановите нна социјалните мрежи.

-Од шминка само сонце… Господе, јас имам 22 години. Важно ми е да бидам среќна, задоволна и во рацете на добри стручни лица, напиша на социјалните мрежи.

Нејзините фанови и упатија само позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед./24info.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести