10.8 C
Skopje
Sunday, October 24, 2021

БУЈАР ЈА СКРШИЛ РАКАТА: Игравме кошарка, се лизнав и паднав на бетонот

Најчитани вести

Министерот за надворешни работи Бујар Османи и висок функционер на ДУИ ја скршил раката за време на кампања.

Тој во гостувањето во „Само интервју“ откри дека паднал за време на партија баскет со младите од ДУИ во Гази Баба.

-Паднав сега во текот на кампања игравме кошарка со младите од ДУИ Гази Баба. Се лизнав. На спортски натпревар се лизнав на бетонот и ја скршив раката, рече Османи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com