27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Бугарската сеkси менекенка ги „почасти“ фановите

Најчитани вести

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници  бугарската манекенката и топ модел Жанета Осипова уште еднаш ги израдува своите обожаватели откако ја соблече облеката, па за час се преобрази во секси баба или поточно секси дадамразица.

Голотијата на раскошната русокоса не и е страна, зашто убавицата и порано се соблекуваше, но, овој пат реши да ги покаже своите бујни атрибути малку поексплицитно и во празнично светло.

За да не ви раскажуваме повеќе одошто можете и самите да видите, погледнете ги фотографиите на слаткото, разголено, шарено шеќерче, на кое секој ден му е Коледе.

Облечена само во црвен џемпер и дедомразовска капа и божиќни чорапчиња, Осисипова најпрвин ги разоткри своите бујни гради, држејќи ја меѓу прстите десната брадавица!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com