22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Бугарската пејачка Анелија гола: „Стилот е во деталите“… а, деталите ги покри со хартиена кеса

Најчитани вести

Бугарската пејачка Анелија важи за една од поприбраните, кога се разголените фотографии во прашање. Сексапил – да , но не и ескплицитни фотографии на нејзините профили на социјалните мрежи.

Само малку скриена еротика, доволна да ги надразни рецепторите кај машката популација, и да им ги разбранува мечтите кога е пејачката во прашање.

Последната фотосесија на Анелија е малку поинаква… Можеби нетипична за пејачката, зашто иако на неа таа се соблече сосема гола, сепак не ги изневери своите принципи…

Имено, Анелија голото тело го прекри со голема бела, хартиена, брендирана кеса од бутик, па дека е гола, може само да се насети…

„Стилот е во деталите…“ – напишала бугарската фолк ѕвезда покрај споделените фотографии. А деталите сокриени зад големата хартиена кеса.

Извор: vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com