10.6 C
Skopje
Saturday, October 16, 2021

Бритни Спирс слободата ја прослави со целосно голи фотографии на егзотична локација

Најчитани вести

Бритни Спирс вчера оствари голема победа откако судијата од Лос Анџелес го суспендираше неговиот татко од контроверзното место на старател со што ја контролираше пејачката 13 години.

Пејачката не присуствувала на рочиштето, но се огласила на социјалната мрежа Инстаграм споделувајќи видео како таа управува со авион, што е јасна асоцијација на слобода.

Бритни потоа одлучила победата да ја прослави на непозната локација на Пацифик со својот вереник Сем, а отишла и чекор понатаму, па на профилот споделила низа фотографии на кои позира гола со опис:

„Играњето на Пацифик никогаш никому не му наштетило..“.

На објавата ѝ коментирал и нејзиниот вереник Сем кој напишал хаштаг „freethenipple“ исто така алудирајќи на кампањата на социјалните мрежи „FreeBritney“ која ја започнаа нејзините фанови како поддршка на долгогодишната борба на пејачката за независност.

Пејачката подоцна објавила и видео на кое покажува како со својот вереник ужива во возењето чамец и напишала дека си поминува како никогаш досега.

Фановите секако дека биле воодушевени и главно коментирале дека Бритни сега конечно може да ужива во својот живот и дека тоа го заслужила.

Да ве потсетиме, судијата во четвртокот кажа дека е „неодржливо“ Џејми и натаму да биде задолжен за имотот на пејачката и се согласил со Бритни и адвокатот Метју дека вo нејзин интерес e тој да биде отстранет од таа функција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com