18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Бритни Спирс самата си објави провокативна слика со иден сопруг

Најчитани вести

Нема кој не ја знае популарната Бритни Спирс, а таа веќе трета година по ред ужива со нејзиниот 13 години помлад дечко Сем Агари. Според американските таблоиди тие наскоро планираат да се венчаат. Пејачката и младиот фитнес тренер се долго време во дилема дали врската и законски да ја овековечат или да продолжат по старо. Но откако почнале да мислат и на децата, решиле да стапат во бракот.
За пејачката ова би било трет брак по двата неуспешни со Џејсон Александар и Кевин Федерлајн.
„Многу се сакаме. Моите сестри ја обожаваат Бритни, целото мое семејство ја обожава“, изјавил Сем, во едно од неговите интервјуа.
Последен пат Бритни и Сем биле видени заедно на јахта, бегајќи од папараците, но да не остане на тоа дека пејачката е препотентна, таа самата за своите фанови објавила заедничка многу провокативна фотографија со Сем.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com