15.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Бритни Спирс лесно позира целосно гола и без особена причина (Фото +18)

Најчитани вести

Поп ѕвездата Бритни Спирс неодамна ги потврди шпекулациите дека е бремена, а сега ги изненади своите следбеници со фотографии во целосно голо издание.

Пејачката ги објави сликите на Инстаграм, со рацете ги покрила градите, а на долните интимни делови ставила емотикон со срце.

„Фотографии од моето последно патување во Мексико, пред да се зачне бебето “, напишала таа под објавата.

А, потоа се запрашала: „По ѓаволите, зошто изгледам десет години помладо на патувањата?“

Но, никому не му е јасно што сакала да постигне со овие објави на Инстаграм, откако објави дека е бремена и ќе се мажи за Сем Асгари.

Сепак, фановите ја потсетија дека не им дава добар пример на тинејџерите кои многу лесно можат да ги видат нејзините „експлицитни“ објави на Инстаграм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com