Бритни Спирс и момчето Сем Асгари за првпат заедно како пар на црвениот тепих на премиера

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on google
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Бритни Спирс и нејзиното момче Сем Асгари беа дел од славните гости на премиерата на „Once Upon A Time In Hollywood“. Тие за првпат заедно присуствуваа на свеченост.

37-пејачка ја истакна својата фигура во тесен црвен фустан од Nookie. Таа со широка насмевка позираше покрај своето 25-годишно момче.

Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето

Бритни сподели две фотографии на Instagram и напиша: „Нашата прва премиера“.

Спирс и нејзиниот личен тренер започнаа да се состануваат откако се запознаа на снимањето на спотот за „Slumber Party“ во 2016 година. Тие објавија дека се заедно на Instagram на првиот ден од 2017 година./femina.mk

Бритни со момчето
Бритни со момчето

T.E.

Оставете коментар

Актуелно

@2019 – Новинска агенција ЖУРНАЛ. Сите права се задржани.

Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.