20.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Бритни Спирс и момчето Сем Асгари за првпат заедно како пар на црвениот тепих на премиера

Најчитани вести

Бритни Спирс и нејзиното момче Сем Асгари беа дел од славните гости на премиерата на „Once Upon A Time In Hollywood“. Тие за првпат заедно присуствуваа на свеченост.

37-пејачка ја истакна својата фигура во тесен црвен фустан од Nookie. Таа со широка насмевка позираше покрај своето 25-годишно момче.

Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето
Бритни со момчето

Бритни сподели две фотографии на Instagram и напиша: „Нашата прва премиера“.

Спирс и нејзиниот личен тренер започнаа да се состануваат откако се запознаа на снимањето на спотот за „Slumber Party“ во 2016 година. Тие објавија дека се заедно на Instagram на првиот ден од 2017 година./femina.mk

Бритни со момчето
Бритни со момчето

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com