14.8 C
Skopje
Tuesday, October 19, 2021

Бритни Спирс има дечко помлад 13 години

Најчитани вести

Бритни Спирс веќе три години е во љубовна врска со 13 години помладиот манекен и фитнес тренер Сем Асгар (24),

За нивната љубов веќе на големо се пишува насекаде, а таа објавува и фотографии на соцјалните медиуми како ужива на јахта со момчето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com