8.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Бритни Спирс има дечко помлад 13 години

Најчитани вести

Бритни Спирс веќе три години е во љубовна врска со 13 години помладиот манекен и фитнес тренер Сем Асгар (24),

За нивната љубов веќе на големо се пишува насекаде, а таа објавува и фотографии на соцјалните медиуми како ужива на јахта со момчето.

Најнови вести