28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Бритни ги покажа„ убавите“ нозе

Најчитани вести

Пејачка Бритни Спирс објави фотографии од рајскиот остров Туркс, каде што била неодамна. Фотографиите се прекрасни освен една која јаима скоро секој од нас на социјалните мрежи. Бритни ги фотографирала стапалата додека во позадина се гледа прекрасното море и белиот песок. Но еден детал не останал незабележан од нејзините следбеници.

„Жал ми е, но твоите стапала се застрашувачки“, „Ова е грозно“, „Ова се најбизарните стапала“, „Ова требаше да го наплаќаш“, „Гадни ми се нејзините нозе“…, се само некои од коментарите под фотографијата./24info.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com