32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Брзо го заборава- додека нејзиното поранешно момче пред малите екрани моли да се смират еве што прави Луна Џогани

Најчитани вести

Младата пејачка Луна Џогани овие денови е во центарот на вниманието поради раскинувањето со Марко Миљковиќ.

Нивното раскинување предизвика лавина на коментари и реакции во јавноста со самиот факт дека тоа се случи ненадејно.

Меѓутоа пејачката одлучила да и се посвети на кариерата и ангажманите се со цел полесно да ја преброди љубовта, додека нејзиното поранешно момче вчера гостуваше во една телевизиска емисија и разговараше за нивната врска.

Инаку Луна пред неколку дена откри дека откако раскинала со Марко подготвува три нови песни, а вчера го снимала и спотот за едната од нив./kurir.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com