27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Брена и Боба ја продаваат луксузната вила во Белград, се селат во Америка

Најчитани вести

Српската фолк дива Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ неодамнаа го продадоа „Гранд“, а сега српските медиуми тврдат дека парот планира да се пресели во Мајами каде што имаат огромна куќа.

Имено, во последниот период се шпекулира дека Брена и Боба ја продаваат својата огромна куќа на Бежаниска коса. Како причина која се наведува за нивно заминување е тоа што нејзините синови веќе се возрасни и самостојни.

Филип претходната година се омажи со Александра Пријовиќ и веќе заедно живеат во огромна куќа во близина на домот на Лепа Брена. Од друга страна и Стефан Живојиновиќ веќе не живее со неговите родители односно живее сам во стан, а како што пишуваат медиумите и Виктор наскоро планира да си замине од вилата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com