21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Бремената снаа на Цеца веќе ги постави правилата во домот: Му го зема телефонот на сопругот и еве што направи на неговиот Инстаграм

Најчитани вести

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана избегнува да се експонира во јавноста како и на социјалните мрежи, меѓутоа сега таа направи отстапка која никој не ја очекуваше.

Имено таа сподели фотографија од самата себе си од телефонот на Вељко.

Богдана на Инстаграмот на својот сопруг прикачи селфи од самата себе како лежи во кревет и праќа бакнежи кон камерата.

Инаку таа е во четвртиот месец од бременоста и го очекува своето прво дете заедно со синот на Цеца.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com