30.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

Бремената Емили ја соблече облеката и се фотографираше: „Понекогаш се чувствувам како Вини Пу во човечка форма“.

Најчитани вести

Американската манекенка Емили Ратајковски одбројува до породување. Имено, таа објави две нови фотографии од себе кои привлекоа внимание.

Имено, Емили се соблече гола во бањата, каде направи две селфиња и беше гола. И, бремениот стомак дојде до израз.

„Понекогаш се чувствувам како Вини Пу во човечка форма, други пати како божица на плодност со сочна позадина“, напишала Емили.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести