14.8 C
Skopje
Wednesday, September 22, 2021

БРЕД ПИТ ГО ПРОМЕНИ СТИЛОТ: Познатиот срцекршач има нова фризура, жените полудеа поради еден „ДЕТАЛ“! (ФОТО)

Најчитани вести

Актерот изгледа не старее – сѐ уште изгледа одлично.

Еден од омилените во Холивуд, барем кога се во прашање жените, актерот Бред Пит (57), реши малку да го смени својот долгорочен изглед, а како да го стори тоа на најлесен начин ако не со нова фризура.

Папараците го сликале славниот убавец кога излегувал од деловна зграда во Лос Анџелес, а тој беше во сосема лежерна облека; патики, искинати фармерки, широка јакна …

Сепак, она што никој не го пропушти е неговата нова „фризура“, особено кога се сврте.

Заборавете на Бред Пит со „обична“ фризура, бидејќи холивудскиот срцекршач кој носи титула еден од најубавите актери, верувале или не, има опашка!

Го знаеме и кога е елегантен и кога е во „лежерна“ варијанта, како и сега, и признаваме дека овој стил одлично му одговара.

И, секако, има и маска, како доказ дека актерот ги почитува пропишаните мерки поради пандемијата.

Пгледнете!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com