15.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Бред направи бебе на германка? Се појавија и неговите разочарани поранешни жени

Најчитани вести

Кон крајот на минатото лето, 57-годишниот оскаровец Бред Пит ги разочара фановите кои се надеваа дека ќе ја обноват романтичната врска со поранешната сопруга Џенифер Анистон, бидејќи беше откриено дека тој е во врска со 29-годишната помлада германска манекенка Никол Потуралски . Нивната врска се покажа кревка бидејќи наводно раскинале по само два месеци. Сепак, Us Weekly тврди дека Бред направил грешка пред раскинувањето што можело скапо да го чини – тој наводно направил дете со неа. Според доверлив и добро информиран извор, неговите нови сопруги, 51-годишната sвезда на „Пријателите“ Џенифер и 45-годишната актерка Анџелина Џоли реагирале на веста – секоја на свој начин.

Бред им призна на своите најблиски пријатели дека можеби имал дете со Никол пред раскинувањето

Иако списанието не обезбеди конкретни докази за овие тврдења, освен она што им го откри изворот, тие ги пренесоа неговите „внатрешни“ информации, откривајќи уште неколку детали. ‘Бред им призна на своите најблиски пријатели дека можеби имал дете со Никол пред раскинувањето. Ако тоа се покаже како вистина, Анџелина би имала скршено срце, иако е свесна дека Бред можеби ќе посака да има ново дете во одреден момент од животот “, рекол изворот.

Nicole Poturalski

Џенифер е загрижена за Бред, но и тажна

Што се однесува до Џенифер, од која Бред се разведе во 2005 година откако се вљуби во Анџелина додека снимаа ‘Г. и г-ѓа. Смит “, вели изворот, не реагирала на вестите со загриженост за Бред, туку со тага во срцето. ‘Ако веста за бебето се покаже како точна, мислам дека првата реакција на Џена ќе биде да се грижи за Бред, бидејќи е свесна дека тоа ќе му донесе нов стрес за сите мачни разводи и борба за старателство над децата што ги водеше со Анџелина Нејзе и требаше многу време да прифати дека двајцата никогаш повеќе нема да бидат љубовен пар, а ако Бред сега навистина чека дете со германката, за неа е јасно дека шансите тој и таа да бидат повторно заедно се скоро невозможни, објасни „инсајдерот“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com