27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Браќа од Косово заробени под урнатиот хотел во Драч!

Најчитани вести

Под урнатините на хотелот во Драч постојат сомнежи дека се заробени двајца браќа од Косово, кои таму биле на одмор. Наводно браќата успеале телефонски да побараат помош од под урнатините, но по повикот повеќе не се јавувале на телефонот од кој бил упатен повикот. 

Досега нивната судбина е неизвесна и се бараат со кучиња трагачи. 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com