32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Братот на Вики Миљковиќ ја удрил Брена во глава! Пеачката останала закопана од шок, погледајте ја рекцијата!

Најчитани вести

Пеачката купила дури три луксузни стана во елитната населба Белград на вода, каде што неодамна се преселила со семејството и прв пат во домот ја прославила славата Св. Никола.

На славата кај Вики се сјатила половина естрада, меѓу кои и пеачката Лепа Брена.

Имено додека се местеле за сликање. братот на Вики Миљковиќ случајно со лактот ја удрил Лепа Брена, поради што пеачката на момент била во шок.

На снимката не се гледа дали братот на Вики и се извинил на фолк дивата, но сигурно е дека се извинил.

Таа сепак решила да ја “искулира“ ситуацијата и продолжила со позирање.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com