9.8 C
Skopje
Tuesday, May 17, 2022

Бојана Атанасовска стана мајка на Ѓорѓи

Најчитани вести

Бојана Атанасовска, сега Скендеровски, вторпат стана мајка. Убавата вест ја сподели со фановите на социјалните мрежи.

– Добредојде Ѓорѓи! Те сакам! – напиша таа на „Фејсбук“.

Авторката на емисијата „Улица Македонија“ со сопругот Васко веќе ја имаат ќерката Искра. Во интервју за „Женски магазин“ Бојана претходно изјави дека мајчинството многу ја променило на подобро./zazabava.com

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com