8.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Божествено издание на Џеј Ло во тесен кожен фустан

Најчитани вести

Џенифер Лопез одлично ја користи својата популарност, па така во последните месеци таа го репризираше изгледот со зелениот фустан на Версаче, го промени имиџот, а и често се појавува на насловни страници на светски магазини.

Овојпат, Џеј Ло покажа дека годините не ѝ можат ништо, фотографирајќи се за насловната страница на GQ, во едноставен, а ефектен тесен кожен фустан, разбушавена коса и минимална шминка.

Во интервјуто за истиот магазин таа отворено зборува за врската со Алекс Родригез, нагласувајќи дека се слични, напорно работат за да го постигнат она што го сакаат и се водат по своите амбиции.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести