25.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Бодибилдер се верил со својата секс кукла: “Ја спасив од човек кој имаше помалку чесни намери”

Најчитани вести

Актерот и бодибилдер Јуриј Толочко неодамна ја запросил својата “девојка” Марго на прилично традиционален начин – со прстен, букет ружи и романтична вечера, а среќната вест е објавена на Инстаграм профилот на Марго, инаку секс кукла на надувување.

Објавата е проследена со опис во кој Толочко објаснува, според него, што е идеален однос помеѓу еден маж и една жена и им се обратил на припадничките на понежниот пол: 

“Ако го читате ова, отидете до својот маж и развеселете го поради сите страдања кои му ги донеле жените пред вас. Чешкајте му го грбот, дајте му комплимент за неговата мајка, кажете му дека има голем … ум”, напишал Јуриј кој по веридбата организирал и моминска забава за Марго во кругот на пријателите, а пред веридбата ѝ платил и пластична операција за да не биде оптоварена со своите “маани”.

Иако не открил што променила Марго кај себе, бодибилдерот вели дека оттогаш неговата вереница е поинаква.

“На почетокот ми беше тешко да ја прифатам промената, но подоцна се навикнав бидејќи таа сега е посреќна од претходно”, изјавил тој.

Јуриј и Марго се осум месеци во врска, откако, како што вели тој, “во едно кафуле ја спасил од друг маж со помалку чесни намери”. Колку и необично да делува нивната љубов, факт е дека постојат многу парови како нив двајца.

Во последните неколку години сè почести се случаите во кои мажите се заљубуваат во своите секс кукли и “започнуваат врска” со нив, а најмногу такви врски се раѓаат во Јапонија (каде е технологијата понапредна, а во последно време куклите се заменети со уште пореалистични роботи).

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com