29.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Богдана е убава, но НЕЈЗИНАТА СЕСТРА РАСТУРА – Бојана е навикната е на луксузен живот и патувања

Најчитани вести

Веќе се сумираат впечатоците од свадбата на деценијата помеѓу Вељко и Богдана која се случи во неделата. После свадбената веселба на која се појавија повеќе од 500 гости младите веќе ги кројат идните планови за заедничкиот живот.

Сепак, оние што зборуваат за свадбата се уште се сеќаваат на убавицците кои што заблеска на неа, а станува збор за родените сестри на  Богдана – Бојана и Наташа.

Двете сестри многу се потрудија кога станува збор за стајлингот, а посебно внимание од јавноста доби Бојана Родиќ.

Како што можете да видите на социјалните мрежи, Бојана навистина добро изгледа, таа е многу физички слична на Богдана, и многу сака да патува на луксузни дестинации, а веќе има ги има посетено Тајланд, Америка, Занзибар, Доминиканска Република и многу други дестинации кои ги има заверено во нејзиниот пасош.

Покрај тоа, Бојана не крие дека сака добри забави, како и брендирана гардероба.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com