27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Блогерка се обиде да ја бојадиса косата во живо, па остана ќелава

Најчитани вести

Инстаграм-блогерката, Лори Фејт сакаше драстично да ја промени бојата на својата коса од сина во бела, во видео во живо.

Следачите веднаш забележаа дека косата почнува да ѝ паѓа, но токму во тие мигови, Лори го прекина видеото. Сепак, таа подоцна го објави целото видео за да покаже како станала ќелава.

Мешавината од хемикалии за што побрзо менување на бојата била преногу јака за нејзината коса.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com