17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Блејк Лајвли ја сподели тајната која ја чекаа жените ширум светот!

Најчитани вести

Една од жените што најмногу се забележува на црвениот тепих е несомнено ѕвездата од серијата „Gossip Girl“.

Содека ја извршуваше работата што ја направи славна, актерката Блејк Лајвли победи со својот изглед – и во стил и во убавина и беспрекорна линија.

Бидејќи е мајка на три деца, многумина сметаат дека Блејк е една од оние жени кои имаат среќа да „скокнат“ во стари фармерки набргу по породувањето, но тоа не е случај.

Имено, пред извесно време сподели фотографија направена за време на нејзиното гостување во емисијата на Џими Кимел во јануари 2020 година, три месеци откако ја роди својата трета ќерка Бети.

Таа објасни дека се бори да избере облека што ќе ја носи во шоуто затоа што не може да носи ниту еден брендиран модел што и се допаѓа.

Не можев да носам толку многу работи- се пожалила актерката. Таа додаде дека за жените кои сакаат да се облекуваат по раѓањето на детето, лошо е што ништо не им одговара.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com