22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Бијонсе го украде вниманието во мини фустан кој совршено ги истакнува облините

Најчитани вести

Иако на самиот настан успеала да оди во тајност, Бијонсе го украде вниманието објавувајќи фотографија на Инстаграм.

По повод дебитантскиот филм на Мелина Матсоукас, инаку нејзина блиска соработничка и пријателка, Бијонсе се облече во мини фустан чиј крој е како создаден за девојките со облини.

Станува збор за креација на луксузната модна куќа Balmain, а пејачката носеше и нивна торба.

Овој фустан го комбинираше со чизми со змиски принт со потпис од брендот Brother Velies, а во целокупен „сафари“ стил ги вклопила и нејзината фризура и шминка.

И самата дизајнерска куќа на својот Инстаграм профил се пофалија со фотографија од дивата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com