32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Бизнисменот до соговорникот: Геро ќе ги пука сите!

Најчитани вести

Во една од снимките кои денеска беа објавени на јутјуб каналот „U6e Big“, еден од соговорниците, чиј глас наликува на главниот сведок во случајот „Рекет“, Орце Камчев, вели:

„Влегуваш во таков хард-кор порнич. Богат човек си, си направил услуги на светот, на запад. Седни изиграј малце, напрај, седни со Христијан, договори се. Свиткај кичма, си свиткал и за името. Се е договор. Што е ова тепање, крвови да има. Во оваа битка губи, он нема нуклеарка. Он има хелихоптери, од Љубе Бошковски на времето. Тие не стануваат писта. Ова вака од Софија ќе биде, тагау, виу, бам кај Геро. Геро ќе ги пука сите сега. Геро ќе биде“, вели тој.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com