Home » Бившата сопруга на Илон Маск, го покажа новиот дечко

Бившата сопруга на Илон Маск, го покажа новиот дечко

by Журнал.мк

Бившата сопруга на Илон Маск, Талула Рајли е во врска со актерот Томас Броди Сангстер. Таа е забележана во друштво на актерот кој остана запаметен по улогата во филмот „Love Actually“.

Двојката се запознала на снимање на филмот.

“На почетокот избегнувавме да си признаеме дека сме привлечени еден за друг. Потоа едноставно не можевме повеќе да го криеме тоа, и почнавме да се забавуваме”, изјави Талула.

Илон Маск се ожени и двапати се разведе од втората сопруга Талула Рајли. Поради неа ја остави првата сопруга Џастин Маск, кој изјави дека ја заменил со понова манекенка. Талула никогаш нема изјавено ништо лошо за Илон Маск и за јавноста тие двајца се уште се најдобри пријатели.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More