21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Бибер ја изневерува својата сопруга со актерка? „Тој ја запозна додека Хејли спиеше“

Најчитани вести

За распадот на двојката, 24-годишната манекенка Хејли Бибер и 26-годишниот пејач Џастин Бибер, се шпекулираше веќе некое време, но судејќи според најновите пишувања на американските портали, парот во моментов се соочува со најголемата криза. И, се чини, Џастин е виновен за сè.

Имено, тој, наводно, за кратко време бил обземен од 26-годишната актерка и продуцент Зои Деуч. ‘Го освои со својата неверојатна енергија, стил и талент. Тој сака живи девојки и енергијата е првото нешто што го чувствува кај жените. Тие се запознаа пред неколку месеци за време на една забава во куќата. Хејли тогаш не беше со него, па Џастин имаше шанса да се сретне со Зуи и да разговара со неа до доцна во ноќта. Пријателите кои беа со него таа вечер му рекоа дека тој очигледно не може да ја симне насмевката од лицето и дека е најдобро за него да се држи настрана од оваа девојка затоа што е оженет “, вели изворот.

Неколку дена подоцна, Џастин ја заследи и Зои на Инстаграм, по што и испрати порака и наводно и рече дека му е многу пријатно да разговара со неа и дека жали што ноќта не трае подолго. Двајцата разменија неколку пораки, а потоа Џастин побара еден пријател повторно да организира домашно дружење со истиот тим за да има уште една шанса да разговара со жената што го воодушевила.

‘Се виделе уште два пати, а некои тврдат дека се бакнале пред пријателите, а потоа ја напуштиле просторијата и се повлекле во спалната соба на заеднички пријател. Џастин истрча од куќата таа вечер, додека Хејли спиеше, и се најде со Зуи. Не знам што се случи после тоа ’, заклучил изворот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com