4.1 C
Skopje
Friday, December 3, 2021

Бен Афлек фотографиран како гледа веренички прстен со мајка му: Минатиот беше ремек-дело, што подготвува овој пат?

Најчитани вести

Штом Џеј Ло и Бен Афлек се смирија, фановите на Бенифер знаеја дека ќе биде сериозно!

Кога беа во врска минатиот пат, актерот, режисер и продуцент Бен Афлек и пејачката и актерка Џенифер Лопез се верија по само неколку месеци, а очигледно тоа би можело да биде случај и сега!

Откако се покажа дека гласините, дека Афлек сака да ја запроси латино дивата на нејзиниот 52 роденден на крајот на јули, се лажни, папараците сега го фотографираа Бен додека гледа веренички прстени со мајка му Сем и синот Самуел во „Тифани“ во Лос Анџелес!

Бидејќи прстенот што Бен Афлек ѝ го предложи на Џенифер Лопез во ноември 2002 година е еден од најпознатите во светот на шоу -бизнисот (и како не би бил кога станува збор за парче накит вреден 2,5 милиони долари украсен со розов дијамант и потпис на позната куќа „Хари Винстон“!), едвај чекаме да видиме како сега планира да ја побара Џеј Ло да се омажи за него.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com